Справа ПриватБанку: Суд зобов'язав виплатити Коломойському 25 млн грн
Верховний суд України відмовився задовольнити скаргу ПриватБанку і визнав законним стягнення з банку на користь колишніх співвласників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова 25 млн грн
Про це йдеться у рішенні суду, оприлюдненому на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.
ПриватБанк у суді намагався визнати стягнення на користь компанії "Акватера" 25 млн гривень незаконним. Утім ВСУ не задовольнив скаргу Приватбанку.
25 млн грн у свій час компанія колишніх власників ПриватБанку "Акватера" заплатила Нацбанку України в рахунок погашення заборгованості банку за кредитом рефінансування. Компанія "Акватера" була однією з компанії-поручителів за кредитами "Приватбанку" до його націоналізації.
ПриватБанк в суді намагався визнати стягнення на користь компанії "Акватера" 25 млн грн незаконним, однак ВСУ дане рішення не підтримав.
ПриватБанк був націоналізований в грудні 2016 року. 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва визнав незаконною націоналізацію Приватбанку. Рішення ухвалено за позовом колишнього співвласника банку Ігоря Коломойського.
- Господарський суд Києва вирішив об'єднати в одне всі п'ять проваджень, відкритих за позовами екс-власника Приватбанку Ігоря Коломойського до Нацбанку України та ПриватБанку про законність п'яти кредитних договорів і його особистого поручительства за ними.
- 18 квітня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації "ПриватБанку".
- 20 квітня Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про розірвання договору особистої поруки Ігоря Коломойського за кредитами рефінансування ПриватБанку на 9,2 млрд грн.
- Коломойський остаточно програв суди Нацбанку на 2,6 млрд грн
- Господарський суд Києва переніс розгляд справи про продаж акцій ПриватБанку Міністерству фінансів у межах націоналізації
- 13 червня Нацбанк поскаржився на суддів, що винесли рішення щодо ПриватБанку до Вищої ради правосуддя
- Актуальне
- Важливе