live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Три іноземні члени наглядової ради ПриватБанку вирішили не обіймати посаду, - депутат

Три іноземні фахівця, призначених Кабінетом міністра незалежними членами наглядової ради ПриватБанку, вирішили відмовитися від цієї посади

Про це написав народний депутат Павло Різаненко у Facebook.

22 травня за результатами конкурсу щодо відбору незалежних членів наглядових рад державних банків КМУ призначив склад наглядових рад трьох державних банків.

"Як член конкурсної комісії отримав повідомлення, що три новопризначені незалежні члени наглядової ради ПриватБанку (члени-іноземні громадяни, які були в минулому складі ради Приватбанку) вирішили "не вступати на посаду члена наглядової ради". Причиною такого рішення вони називають неприйнятність вимог антикорупційного законодавства України щодо електронного декларування активів та доходів членами наглядових рад держбанків", - написав Різаненко.

Він додав, що дуже здивований таким рішенням, адже під час проведення інтерв’ю з цими кандидатами кожному з них індивідуально ставилось запитання щодо того, чи знають вони про особливості українського антикорупційного законодавства і щодо електронного декларування зокрема. Відповіді були ствердні та ними зазначалось, що вони готові виконати такі вимоги.

"Не виключено, що справжня причина відмови зайняти місця в наглядовій ради ПриватБанку – це аж ніяк не декларування, а повернення в Україну колишнього мажоритарного акціонера ПриватБанку пана Коломойського та низка судових рішень на користь Коломойського в судах першої інстанції щодо Приватбанку після зміни президента", - додав він.

Згідно з рішенням Кабміну, незалежними членами наглядової ради ПриватБанку стали Енгін Акчакоча, Андреа Монета, Стівен Сіліг, Шерон Іскі, Надір Шейх, Еран Кляйн.

Андреа Монета, Стівен Сіліг та Енгін Акчакоча були членами ради ПриватБанку, сформованої після його націоналізації.

Представниками держави в наглядовій раді банку затверджені Артем Шевалев від Кабміну та Сергій Олексієнко від Верховної Ради. Також має бути призначений представник за квотою Адміністрації президента.

новини партнерів

4 серпня, 2020 вівторок

4 серпня, 2020 вівторок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати