live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні з'явився свій омбудсмен у людей з інвалідністю


фото: twitter.com/kabmin_ua
Кабінет Міністрів України вирішив запровадити посаду уповноваженого з прав людей з інвалідністю. В його розпорядженні буде свій офіс і помічники

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на урядову прес-службу.

" ...Запровадити посаду урядового уповноваженого з прав людей з інвалідністю з утворенням його апарату", - йдеться в тексті відповідної постанови Кабміну.

Також, згідно з цим же документом, припиняють свою діяльність офіси з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Департамент з питань стратегічного планування та координації державної політики, Департамент з питань державного управління, Департамент з питань регіональної політики і Департамент забезпечення документообігу та контролю Секретаріату Кабміну, а натомість створюється Директорат взаємодії з Верховною Радою України, Департамент забезпечення документообігу та Управління організаційно-аналітичного забезпечення діяльності прем'єр-міністра України.

  • Як вже повідомлялося, в Україні призначили першого освітнього омбудсмена. Ним став директор київської школи № 148, що поряд з метро "Дарниця", Сергій Горбачов.

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати