live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Очікуємо, що західні партнери далі захищатимуть цінності вільного світу - Арсеній Яценюк в рамках YES


фото: dw
"Очікуємо, що західні партнери й далі захищатимуть цінності вільного світу і допомагатимуть цим не тільки Україні, а й собі в тому числі", - наголосив Прем`єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк під час спілкування з журналістами в кулуарах Форуму Ялтинської європейської стратегії у п`ятницю, 13 вересня

"Очікуємо, що західні партнери й далі захищатимуть цінності вільного світу і допомагатимуть цим не тільки Україні, а й собі в тому числі", - наголосив Прем`єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк під час спілкування з журналістами в кулуарах Форуму Ялтинської європейської стратегії у п`ятницю, 13 вересня.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо очікувань західних партнерів, Арсеній Яценюк підкреслив, що західні партнери чекають від України "дуже чіткого плану дій і дуже чіткої позиції щодо війни, яку розв’язала Росія проти України": "Щодо того, яка буде Нормандська зустріч і яка мета України".

"В України не може бути іншої мети, ніж повернути Донецьк, Луганськ і Крим - тільки не на російських умовах, а на українських", - наголосив лідер "Народного фронту.

Він зазначив, що президент Зеленський у своїй нинішній промові на YES "чітко сказав, що санкції проти Росії повинні зберігатися": "Цим він послав сигнал нашим західним партнерам: що ми чекаємо від наших західним партнерів, а не тільки, що вони від нас чекають. Ми чекаємо, що вони далі захищатимуть цінності вільного світу і будуть далі допомагати не тільки Україні, а й собі в тому числі.

"Речі потрібно називати своїми іменами", наголосив він, підкресливши, що зараз у Європі часом лунають голоси про необхідність "побудувати новий тип відносин з Росією": "Так давайте побудуємо новий тип відносин, тільки Росія хай забереться з Донецька, Луганська і Криму".

"Неможливо повернути тисячі людських життів, які Україна втратила через російську військову агресію. Але ми повинні повернути територіальну цілісність", - наголосив він.

Відповідаючи на запитання журналістів про перспективи співробітництва з західними партнерами, лідер "Народного фронту" сказав: "Партнери побачили, що є всі можливості для успіху. Тому що пройшли президентські і парламентські вибори. Президент і його партія в парламенті мають більшість. Це означає, що є всі можливості швидко і - дуже важливо - правильно приймати закони й імплементувати їх, щоби життя людей змінилося на краще".

Арсеній Яценюк також наголосив, що Україна очікує приходу західних інвесторів в Україну "не на словах, а на ділі": "Є оптимістичні очікування. Є певні вичікування з їхнього боку, як будуть далі розвиватися події. Тому зараз все залежить від нової української влади - продемонструвати те, що слова не розходяться з ділом".

новини партнерів

16 липня, 2020 четвер

16 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати