live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Міністр економіки назвав найкращий засіб від тіньових схем із продажем землі


фото: facebook
Проблеми, які існують на сьогодні з відкриттям ринку землі, вирішуються через створення однакових правил гри для всіх

Про це сказав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов на конференції щодо реформи управління земельними відносинами “Земля як фактор розвитку українського села”, передає Укрінформ.

“Проблеми, які ми піднімаємо, вирішуються через створення рівних правил гри. Сьогодні маленький фермер чи власник має право отримати ті самі ресурси, ті самі гроші, за ті самі кошти викупити і конкурувати з великим бізнесом - сірим, білим, чесним. Яким завгодно. Прозорість ринку - це найкращий захист від тіньових схем”, - сказав Милованов.

Він зазначив, що тіньові схеми надають можливість тому, хто може собі дозволити найняти юристів або купити депутатів чи чиновників і провести ті схеми, які були.

“Прозорість ринку дозволяє вирівняти всіх учасників ринку. Ці проблеми вирішуються тим, що ми надаємо власність, ми захищаємо права власності. Це стосується не тільки землі. Це стосується всієї економіки. Це стосується рейдерства, це стосується інвестицій в Україні”, - зауважив урядовець.

Також він закликав усім суспільством слідкувати за тим, хто стане власником землі.

“Ми маємо всі разом, як суспільство, слідкувати за тим, хто цю землю отримає. Це важливо - не закон захищає, а суспільство захищає. Ми маємо всім суспільством слідкувати за тим, щоб українець отримав землю. Від впровадження ринку землі має виграти той, хто готовий на землі працювати, а не той, у кого кращі зв’язки чи кращі юристи”, - наголосив міністр.

Читайте також: Чи можна продавати українську землю. Все найважливіше про реформу

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати