live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Студенти та викладачі Ужгородського інституту культури та мистецтв із захопленням підтримали задум книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів"

Літературні новинки вже в бібліотеках Закарпатської області, де їх з нетерпінням очікували. Книги-фіналісти Премії-2019 в Ужгородській центральній міській бібліотеці на вул. Волошина зайняли почесне місце на полицях та довго не залежалися
Третій етап книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2019» можна назвати вирішальним і найвідповідальнішим. Відвідувачі книгозбірні усвідомлюючи почесність своєї місії, одразу взялися за роботу. Зважаючи на те, що кожен твір відрізняється не лише оригінальністю оформлення, новизною подачі матеріалу, а й цікавим наповненням сюжету, книжки одразу притягнули цікавість читачів.

null
null
Студенти та викладачі Ужгородського інституту культури та мистецтв із захопленням підтримали задум організаторів, телеканал «Еспресо», стати так би мовити народним журі. Вони з захопленням виконували почесну місію, обговорювали прочитане, аргументовано обираючи книгу, заповнювали анкети, складали власні відгуки.
null
null
Хто ж може залишитися байдужим до українських видань, які з року в рік набирають обертів популярності ! Цьогоріч книжкова премія «Еспресо. Вибір читачів 2019» виводить у фінал такі літературні новинки - "Фонетика тиші" Івана Андрусяка, " За Спиною" Гаськи Шиян та " Братство" Олега Криштопи.
Голосування триватиме до 10 листопада 2019 року і у читачів ще є час вплинути своїм відгуком на обрання переможця.Читайте, думайте ,голосуйте та насолоджуйтеся вітчизняною літературою !

null
null

новини партнерів

15 серпня, 2020 субота

14 серпня, 2020 п'ятниця

15 серпня, 2020 субота

14 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати