live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Повний абсурд": Княжицький про постанову щодо звільнення членів Нацради


фото: nfront.org
Проєкт постанови №2344, винесений на голосування Ради, суперечив існуючому закону. Після зауважень народного депутата від "Європейської Солідарності" автор вніс правки, а парламентарі ухвалили рішення

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Проєкт постанови про звільнення з посад членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення суперечить логіці, заявив Микола Княжицький.

"Подивіться уважно, - звернувся він до нардепів у Раді: - тут сказано: "Ця постанова набирає чинності з моменту призначення ВРУ на вакантні посади членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення". Тобто не зараз, коли ми проголосуємо, а коли будуть призначені нові члени. А закон про Нацраду дає нам право оголосити конкурс на призначення цих членів через 3 дні після того, як закінчилися повноваження попередніх. Таким чином, я тримаю в руках повний абсурд, який, мабуть, несе за собою якісь гроші, думки і помисли. І я навіть не є проти них. Але я проти того, щоб ми компрометували українську державу псевдозаконопроєктами, які пишуться людьми, які не те щоб про юридичний підхід, а про звичайну логіку не мають жодного поняття".

Він пояснив, що кожен конкурс, який буде призначений після цього, потім буде визнаний незаконним, як і можуть бути визнані незаконними рішення, які прийме нова Нацрада. 

"Це цирк на дроті, але думки, мабуть, в авторів були хороші", - додав нардеп.

Після цього автор проєкту вніс поправки і проєкт постанови підтримали 313 народних депутатів.

новини партнерів

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати