live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Радника Джонсона хочуть перевірити через роботу у "посткомуністичній" Росії

Домінік Каммінгс
фото: gettyimages
Домінік Каммінгс, старший радник прем'єр-міністра Бориса Джонсона, провів 3 роки в Росії з 1994 по 1997 рік, після того як закінчив Оксфордський університет

Про це пише The Guardian.

Тіньова міністерка закордонних справ Емілі Торнберрі звернулася до уряду із запитаннями про зв'язки Домініка Каммінгса з Росією, зокрема, цікавиться, як його перевіряли на "безпеку" перед призначенням на посаду в уряді.

Торнберрі наголошує, що інформатор офіційного рівня "викликав серйозні побоювання" щодо радника Джонсона.

"Я б припустила, що - з огляду на старшинство його посади і вплив на прийняття рішень на вищому рівні уряду - що він піддавався високому рівню перевірки безпеки, та що - в результаті - він може вивчати надсекретні розвідувальні матеріали і відвідувати зустрічі військових операцій і операцій безпеки Великобританії за кордоном", - зазначила Торнберрі .

Тіньова міністерка закордонних справ задає до уряду ряд додаткових питань, що стосуються зв'язків Каммінгса з Росією:

  • Які були стосунки Каммінгса з науковцями в Оксфордському університеті, і вони обговорювали можливість роботи з підтримки посткомуністичного російського уряду?
  • Чи було у Каммінгса питання (під час перевірки на безпеку, - Ред.) про мету його трирічного періоду роботи в посткомуністичній Росії в період з 1994 по 1997 рік, включаючи відносини з діячами російської політики, розвідки і безпеки?
  • Чи запитували Каммінгса про відносини з членами групи "Консервативні друзі Росії"?

 

новини партнерів

4 червня, 2020 четвер

3 червня, 2020 середа

4 червня, 2020 четвер

3 червня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати