live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

“Від немовляти до людини поважного віку”: Гончарук перелічив конкретні цілі уряду в бюджеті 2020


фото: kmu.gov.ua
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розповів, яких конкретних результатів Кабінет міністрів України спробує досягти

Про це йдеться у повідомленні на його сторінці у фейсбуці.

“Ми в уряді впевнені, що Бюджет розвитку та безпеки людей вже найближчим часом зробить комфортнішим життя кожного українця: від немовляти до людини поважного віку”, - значив Гончарук.

За його словами, уряд робитиме конкретні кроки для конкретних результатів, а саме: 

  • По-справжньому безкоштовні пологи, лікування інсультів, інфарктів та лікування немовлят в рамках програми медгарантій. Ще більше карет швидкої, плюс відкриття у кожній області України відділень екстреної допомоги для зменшення часу очікування приїзду на виклики.
  • Якісні дороги по ВСІЙ країні. Переміщення Україною стане швидшим, комфортнішим та найважливіше – безпечнішим. Так, на наступний рік ми заклали рекордну суму коштів на розвиток інфраструктури. Передбачено й розвиток та підтримку у належному стані українських аеропортів та мостів.

Створення одного з важливих інструментів освіти – нової програми “Спроможна школа для кращих результатів” для підвищення якості освіти у школах у маленьких містах і селах. Мотивація для молодих учителів із 10-річним досвідом у вигляді щорічної фінансової підтримки – 21 тис. грн.
 

новини партнерів

5 липня, 2020 неділя

4 липня, 2020 субота

5 липня, 2020 неділя

4 липня, 2020 субота

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати