live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Голосування за кращу книгу в рамках проведення книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів 2019" в бібліотеках по всій Україні завершилось

Цьогоріч читачі з 276 бібліотек брали участь у голосуванні в двох номінаціях "Література для дорослих" та "Література для дітей"

Вони мали змогу не лише ознайомитися з кращими вітчизняними літературними новинками року, а й віддати свій голос за вподобану книгу.

За перемогу в номінації "Література для дітей" змагалися три дитячі книги: "Дитя песиголовців" В.Арєнєв (видавництво "АССА"), "Зграя" А.Нікуліна (видавництво "Vivat"), "Арктична пасіка" О.Дерманський (видавництво "Ранок").

З-поміж книг для дорослих до фіналу потрапили: "Фонетика тиші" І.Андрусяк (видавництво "НК-Богдан"), "За спиною"Гаська Шиян (видавництво "Фабула"), "Братство" О. Криштопа (видавництво "Вавілонська бібліотека").

Відвідувачі бібліотек зазначили, що обирати серед запропонованих книг було непросто, адже кожна книга надзвичайно цікава, захоплива і варта уваги.

 Активно обирали кращий літературний твір і діти. Особливо приємно, як зазначили бібліотеки, що такі конкурси, як книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів" заохочують молодь до читання, стимулюють бажання замислитися, оцінити книгу та обгрунтувати свою думку під час вибору.

15 листопада оргкомітет книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів 2019" розпочав підрахунок голосів. Десятки бібліотек вже надіслали заповнені анкети для голосування.

Книги-фаворити читачів будуть оголошені 11 грудня на церемонії нагородження переможців книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів 2019" та у прямому ефірі телеканалу "Еспресо".

Хочемо нагадати, що книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів" започаткована з метою відзначати найкращі вітчизняні  літературні новинки року та задля підтримки інтересу до читання книжок в Україні. Ми прагнемо, аби видавці знайшли надійний шлях до широкого загалу через рекомендації, відгуки та оцінку книжок авторитетними експертами та самими читачами.

ПРЕМІЯ пройшла в три етапи.

1 ЕТАП - упродовж червня оргкомітет приймав заявки від видавництв на участь книжок у конкурсі (цього року загалом 146 книг від 38 видавництв) за двома номінаціями: "Література для дітей та підлітків" та "Література для дорослих".

2 ЕТАП - упродовж липня експертне журі у складі 24 осіб (відомих журналістів та літературних критиків, письменників, професорів українських ВИШів та літературознавців) визначали, які 3 книги в кожній з номінацій перейдуть до фінального етапу.

3 ЕТАП - з 18 вересня по 10 листопада переможця серед 3-х фіналістів обирали читачі в бібліотеках по всій Україні.

 

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати