Зеленський повезе на "нормандську" зустріч ідею муніципальної варти в ОРДЛО з представниками окупантів у складі, - джерело

Президент України Володимир Зеленський планує запропонувати під час "нормандської" зустрічі в Парижі ідею створення в ОРДЛО "муніципальної варти", до складу якої входитимуть у рівних пропорціях українські нацгвардійці, представники ОБСЄ та окупаційного режиму

Про це Зеленський заявив на зустрічі з постраждалими під час першого побиття "Беркутом" активістів на Майдані, повідомив Еспресо.TV учасник зустрічі Євгеній Сердюк.

Президент зазначив, що це є однією з наявних у його команди ідей. При цьому, за задумом Зеленського, представників "тієї сторони" мають набирати з числа тих, хто "не стріляв, не вбивав" - не брав участі в бойових діях.

Зеленський не уточнив, чи мають патрулі такої "муніципальної варти" складатися саме з трьох людей - по одному від України, ОБСЄ та окупантів, чи йдеться лише про пропорціональне розподілення.

Крім того, Зеленський запевнив учасників зустрічі в тому, що не збирається йти на поступки президенту РФ Володимиру Путіну під час зустрічі в Парижі, зазначивши, що краще приїде з саміту ні з чим, ніж поступиться інтересами України.

Учасники зустрічі, своєю чергою, подарували президенту стрічки, які носили учасники Євромайдану, а також шматочок пам'ятника Володимиру Леніну, поваленого в Києві на початку Революції Гідності.

  • Нагадаємо, 9 грудня в Парижі має відбутися зустріч у "нормандському" форматі.
  •  Президент Володимир Зеленський допускає, що в рамках "нормандської" зустрічі обговорюватиметься питання про укладення нового контракту на транзит російського газу.

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати