Садовий відчуває в мені конкурента, - Синютка про фейкові рейтинги кандидатів на мера Львова

Народний депутат від “Європейської Солідарності” Олег Синютка закликав журналістів, дотичних до чинного мера Львова Андрія Садового, не видавати своїх “страхів” щодо можливості балотування екс-голови Львівської ОДА на посаду міського голови міста Львова

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Фейсбуці, пише Четверта студія.

“Львівська політика така львівська політика. Сайт Захід.нет, який дотичний до чинного мера Львова, для чогось опублікував якісь сумнівні рейтинги кандидатів на посаду міського голови Львова, в якому я фігурую як переможець. Можливо, таким чином Андрій Садовий відчуває в мені конкурента і загрозу його багаторічному правлінню і хоче сформувати мій образ як замовника фейкових рейтингів? Хочу запевнити Андрія Івановича і його оточення, що я ніколи не використовував і не буду використовувати спекулятивні рейтинги для здобуття цілей, у тому числі для маніпуляцій думкою громади міста”, – написав Синютка.

Він також відзначив, що “з командою робили багато, щоб політична сила Європейська Солідарність, яку я маю честь представляти в Парламенті, отримала підтримку львів‘ян”.

“Тому ми і надалі будемо працею здобувати результат і прихильність львів‘ян, а не пустослів’ям і не за рахунок фейкових рейтингів чи обливанням брудом конкурента. Зрештою, зараз я є народним депутатом і працюю в Парламенті, вболіваю за розвиток країни, області та міста, і це основне моє завдання сьогодні. Не видавайте свої «страхи» стосовно можливості мого балотування на посаду міського голови Львова”, – написав Синютка у Фейсбуці.

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати