Біатлон: Підгрушна через 4 промахи скотилася на 13-те місце у гонці переслідування на ЧС

Українська біатлоністка Олена Підгрушна через невдалу стрільбу опустилася з 4-го на 13-те місце у гонці переслідування на чемпіонаті світу

У Антхольці (Італія) Підгрушна у спринті фінішувала четвертою та мала реальні шанси втрутитися в боротьбу за медалі у пасьюті на 10 км. Проте, українка припустилася чотирьох промахів та скотилася на 13-ту позицію.

Переможницею стала італійка Доротея Вірер, яка з одним штрафним колом випередила срібного призера німкеню Деніз Херрманн (3 промахи) на 9,5 секунди і на 13,6 секунди володарку бронзи норвежку Марте Ольсбю-Ройселанн (3).

Українка Юлія Джима (4) посіла 19-е місце, Віта Семеренко (4) - 39-е, Валя Семеренко (4) - 43-тє.