МН17: прокурори з України відсторонені від роботи, - ЗМІ Нідерландів


фото: ap
Всі шість українських прокурорів, які брали участь в розслідуванні катастрофи рейсу MH17, були звільнені від виконання своїх обов'язків

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на нідерландську газету NRC Next.

Видання пише, що прокурори Олеся Скрипник та Олег Пересада, які входили в Спільну слідчу групу (ССГ) з боку України, втратили роботу.

"В останні місяці в ССГ не було жодного прокурора від України", - пише видання.

Крім того, були звільнені ще четверо прокурорів, які входили в український підрозділ з розслідування аварії "Боїнга" під Донецьком в липні 2014 року. Такі дії були зроблені в ході реформи Генеральної прокуратури України.

За даними NRC Next, дана ситуація не вплине на судовий процес, який повинен початися над чотирма підозрюваними 9 березня, оскільки українські прокурори завершили роботу над досьє влітку минулого року. Однак звільнення є серйозною перешкодою на шляху проведення подальшого розслідування щодо інших можливих підозрюваних. Зокрема, прокурор Роман Хошовський зазначив, що його наступникам буде потрібно не менше року на те, щоб ознайомитися з документами.

  • Національна прокуратура Нідерландів оголосила звинувачення чотирьом фігурантам справи про катастрофу малайзійського Boeing рейсу МН17 і викликала їх для слідчих дій.

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати