live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Укрнафта звернулася до Шмигаля: назвала новопризначеного в наглядову раду від держави людиною Бойка та сина Януковича


фото: censor.net
Державна нафтодобувна компанія "Укрнафта" просить уряд зупинити виконання рішення про призначення Роберта Бенша до складу Наглядової Ради НАК "Нафтогаз України"

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Укрнафта".

"19 березня 2020 року в засобах ЗМІ з’явилась інформація про те, що розпорядженням № 293-р від 11 березня 2020 року Уряд призначив Роберта Бенша до складу Наглядової Ради НАК "Нафтогаз України" у якості представника держави. ПАТ "Укрнафта" закликає Вас та інших членів Уряду скасувати це розпорядження або ж утриматися від його виконання – допоки не ознайомиться з усіма доказами наявності конфлікту інтересів Роберта Бенша із займанням посади члена Наглядової Ради НАК "Нафтогаз України", - йдеться у зверненні.

У компанії заявляють, що за безпосереднього сприяння Бенша на користь підконтрольної йому компанії-нерезидента з ПАТ "Укрнафта"було стягнуто $145,7 млн.

В компанії підкреслюють:

"За даними ЗМІ Роберт Бенш був і, ймовірно, залишається номінальним розпорядником активів підприємств в сфері енергетики сина колишнього Президента України Віктора Януковича. У період президентства Януковича Робер Бенш був його радником та мав тісне співробітництво з міністром енергетики та колишнім віце-прем’єр-міністром України Ю. Бойком."

ПАТ "Укрнафта"готує офіційний лист уряду, до якого будуть додані докази наявності конфлікту інтересів.

"Призначення Роберта Бенша із таким "політичним багажем" не лише кидає тінь на діяльність Уряду, але й створює загрозу порушення національних інтересів, адже статус "представника держави", "члена Наглядової ради НАК "Нафтогаз України" відкриє цій особі шлях до лобіювання особистих інтересів за допомогою корпоративних механізмів впливу на стратегічні підприємства України, пакетами акцій яких володіє НАК "Нафтогаз України", - наголосили в компанії.

Нагадаємо, 17 березня Наглядова рада компанії "Нафтогаз України" на чотири роки продовжила контракт з головою правління Андрієм Коболєвим

новини партнерів

8 квітня, 2020 середа

8 квітня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати