live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Не панікуйте, але неухильно виконуйте вимоги лікарів, - рабин Одеси

Авраам Вольф
фото: chabad.odessa.ua
У зв'язку з епідемією коронавірусу головний рабин Одеси і півдня України Авраам Вольф оприлюднив відеозвернення

Його опубліковано на Facebook-сторінці Федерації Єврейських Громад СНД, передає Еспресо.TV.

"Одного разу була епідемія в одному з міст, де жило дуже багато євреїв, і там жив один святий чоловік. Він йшов вулицею і зустрів ангела смерті. Він його запитав - скільки ти збираєшся тут людей забрати. Він йому сказав - 5 тис. Минув час, в кінці епідемії виявилося, що померли 15 тис. осіб. І цей святий чоловік знову йшов вулицею і зустрів знову ангела смерті, Він його запитав - ти ж обіцяв 5 тис., чому ти забрав 15 тис.? Він сказав – я забрав 5 тис. за епідемії, а 10 тис. померли від страху",- розповів рабин.

За його словами, це дуже важлива історія, бо, з одного боку, потрібно зрозуміти - паніка не потрібна, треба бути спокійним. При цьому треба робити те, що кажуть компетентні служби.

"Все, що нам кажуть, ми зобов’язані зробити, і ми не маємо права не слухати те, що нам кажуть. Але нашими думками залишаються наші руки. Думайте добре і буде добре. Думайте, що ми будемо живі, думайте, що ми будемо здорові, і так воно все і буде. Творіть добро саме в такий важкий час, думайте добре і буде добре", - наголосив рабин.

 
 

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

27 травня, 2020 середа

26 травня, 2020 вівторок

27 травня, 2020 середа

26 травня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати