live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

За час окупації населення Севастополя зросло на 80% за рахунок російських військових, - МінТОТ

Станом на кінець квітня 2020 року тимчасовою окупаційною владою Криму було проведено аналіз споживання хліба і води в Севастополі, згідно з яким населення міста становить близько 700 тис.осіб

Про це повідомила прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Відзначимо, що  станом на початок 2014 року (до російської анексії) в Севастополі проживали 393 тисячі людей.

“Зазначені відомості свідчать, що за 6 років окупації номінальне населення Севастополя зросло на 15%, а реальне – майже на 80%”, – сказано в повідомленні.

При цьому підкреслюється, що основна частина нових жителів тимчасово окупованого міста – це російські військові, силовики і члени їх сімей.

“З урахуванням виїзду з Севастополя частини громадян України, які не сприйняли окупацію, мова йде про свідому істотну заміну населення державою-окупантом, що є порушенням міжнародного гуманітарного права і прирівнюється до військового злочину”, – йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що виміри населення за споживанням хліба не можуть вважатися точними. Так міф про вдвічі завищене населення України ґрунтується на показнику споживання хліба. Зокрема, фігурує показник "в Україні населення становить 24 млн". Зважаючи на те, що за даними Держстату, в Україні проживає 42 млн людей, це суттєва різниця – 1,75 рази.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

25 листопада, 2020 середа

25 листопада, 2020 середа

24 листопада, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати