live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

З сайту Міненерго зник проєкт постанови про підвищення норм споживання газу

Проект постанови Кабінету міністрів про підвищення норм споживання газу було опубліковано на сайті Міністерства енергетики та захисту довкілля 29 травня, але за два дні після цього документ з сайту зник

Журналісти Еспресо.TV знайшли постанову на кешованій сторінці сайту.

У відповіді на запит журналістів, в Міненерго пояснили видалення проекту постанови дорученням в.о. міністра Ольги Буславець більш глибоко опрацювати питання Експертною радою для прийняття більше виваженого рішення. Планують дослідити статистичні дані газорозподільних компаній та точно визначити показники для кожного типу споживачів.

Проект постанови, який раніше був на сайті, передбачав збільшення норм споживання газу з 3,28 куб.м. до 5,2 куб.м. на людину на місяць за наявності газової плити і централізованої подачі гарячої води, а протягом опалювального сезону - до 7,6 куб.м.

Уряду хотіли запропонувати збільшити норми споживання для власників тільки газової плити з 5,39 куб. м. до 7,1 куб.м. у неопалювальний період і до 12 куб. м. в опалювальний період.

Для власників газової плити та водонагрівача норму споживання мали намір підвищити з 10,49 куб.м. до 16,3 куб. м. у теплу пору року і до 27 куб. м. - у холодну.

Необхідність таких змін пояснили тим, що не у всіх споживачів газу є лічильники. Тому протягом року люди безоплатно використовують близько 383 млн.куб.м газу на суму 2,681 млрд грн.

Нагадаємо, координаторка енергопрограм громадянської мережі “Опора” Тетяна Бойко пояснила, що ці зміни підштовхнуть людей, які використовують газ тільки для приготування їжі, встановити лічильники за власний рахунок. Це несправедливо, адже всім іншим категоріям населення лічильники на газ встановили за рахунок облгазу.

nullnull

новини партнерів

3 липня, 2020 п'ятниця

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати