live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вибори в Київраду: УДАР на першому місці, - опитування Центру Разумкова


фото: kmr.gov.ua
За результатами опитування Центру Разумкова, до Київради проходять 7 партій : УДАР, "Слуга народу", ОПЗЖ, "Європейська Солідарність", "Перемога Пальчевського", "Батьківщина" та "Сила і Честь"

Про це йдеться в результатах дослідження, оприлюднених Центром Разумкова.

Якби найближчим часом проходили вибори до Київської міської ради, найбільшу підтримку виборців на них отримали б партія “УДАР Віталія Кличка” (за неї готові проголосувати 17% усіх опитаних, або 20% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме).

За партію "Слуга народу" готові проголосувати відповідно 13% і 15%. 

На третьому місці - "Опозицiйна платформа - За життя" - відповідно 10% і 11,5%.

За партію "Європейська солідарність" - відповідно 9% і 11%, за партію "Перемога Пальчевського" - відповідно 6% і 7%,  за ВО "Батьківщина" - відповідно 5% і 5,5%, за партію "Сила і честь" - відповідно 5% і 5,5%.

Решта партій не набирають 5% голосів, згідно з дослідженням.

Так, за партію "Голос" - відповідно 4% і 4%, за "Партію Шарія" - відповідно 3% і 3,5%,  за ВО "Свобода" - відповідно 3% і 3%, за Партію "Єдність" - відповідно 2% і 3%, за Громадський рух "Рідна країна" - відповідно 2% і 2%, за партію "Свої" - відповідно 1% і 1,5%, за Партію "Національний корпус" - відповідно 1% і 1%, за кожну з інших політичних сил, що були представлені в опитувальнику - менше 1% респондентів.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 24 липня по 2 серпня 2020 року у Києві методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2019 респондентів віком від 18 років за вибіркою, що репрезентує доросле населення Києва за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

  • Нагадаємо, наприкінці червня, згідно опитування тогож Центру Разумкова, лідером рейтингу була партія "Європейська Солідарність" з 20,4 % підтримких, серед тих хто визначився.
Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

18 вересня, 2020 п'ятниця

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати