Не впевнений, що дуже хороша ідея порівнювати мене з Зеленським, - Притула


фото: businessforecast
Телеведучий, шоумен Сергій Притула заявив, що балотується на пост Київського міського голови не з позиції людини, яка працювала довгий час у сфері креативних індустрій

Про це він заявив в ефірі програми "Вердикт із Сергієм Руденко" на Еспресо.TV.

"Я йду до посади Київського міського голови не з позиції людина, яка працювала довший час у креативній індустрії. Якщо говорити про Володимира Олександровича (Зеленського – ред.), то, мабуть, Зеленський застрибнув на найвищу державну посаду в Україні з посади керівника студії Квартал 95. У мене є своя довготривала історія людина, яка турувала свій шлях у волонтерському середовищі. Я не мав фонду, я працював сам. У мене завжди були, здається, правильні позиції щодо тих подій, які в державі відбуваються, від найменших до найбільших", - зазначив Притула.

Він зауважив, що не впевнений, що дуже хороша ідея порівнювати його із Зеленським.

"Звичайно, є якийсь спільний знаменник, як людей, які відбулися і в медійному середовищі якомусь, але для мене та чи інша посада, чи народного депутата на яку я претендував, чи зараз Київського міського голови – це можливість масштабувати ті хороші справи, які я роблю до якихось об’ємів", - наголосив Притула.

  • Нагадаємо, шоумен Сергій Притула став кандидатом на посаду міського голови Києва.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати