.

Кабмін передав 62 млн грн з програми МОЗ по онкозахворюваннях на будівництво доріг на Львівщині, - "Наші гроші"


фото: zmist.pl.ua
Кабінет міністрів передав 61,65 млн грн з проєкту бюджетної програми Міністерства охорони здоров'я з удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкозахворювань на будівництво доріг на Львівщині

Про це пишуть "Наші гроші".

Згідно з розпорядженням Кабміну від 21 жовтня, уряд передав на розвиток доріг у Львівській області 61,65 млн грн з проєкту бюджетної програми Міністерства охорони здоров'я з удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань.

Зазначається, що всього у цій бюджетній програмі перерозподілено 104,75 млн грн, тобто Укравтодор на ремонт доріг загального користування у Львівській області отримає 60% від цієї суми. Ще 33,2 млн грн отримає Міністерство освіти і науки - зокрема на реставрацію головного корпусу ЛНУ ім. І. Франка, а 10 млн - Міністерство енергетики на розвиток потужностей Новокостянтинівської шахти.

Крім того, за інформацією видання, уряд узаконив перерозподіл загального бюджету, наданого Укравтодору. Відтак з 70 млн грн, виділених на будівництво траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 66,77 млн піде на осучаснення сполучення Київ-Суми-Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей),, а 4,22 млн - також на розвиток доріг у Львівській області.

У виданні нагадали, що 31,5 млрд грн з Дорожнього фонду було спрямовано на ремонт і будівництво доріг державного значення. У квітні Укравтодор та Укрексімбанк уклали договір на фінансування дорожнього будівництва на 19,3 млрд грн під державні гарантії. Також Укравтодор отримав 35 млрд грн з Фонду протидії COVID-19. 

Зазначається, що дві третини усіх дорожніх підрядів Служби автомобільних доріг у Львівській області у 2020 році сумою від 100 млн грн отримали три компанії - "Автомагістраль-Південь", "Онур Конструкціон Інтернешнл" та "Техно-Буд-Центр" - компанії-засновниці Національної асоціації дорожників України. До травня керівником асоціації був Тарас Сиротинський, який наразі є радником прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати