Укравтодор найефективніше розпоряджається коштами COVID-фонду, - Кубраков пояснив свої слова про “комунікаційний промах”


фото: Facebook Олександра Кубракова
Держава пішла шляхом використання коштів з спецфонду як на підтримку системи охорони здоров’я, так і економіки загалом, заявив керівник Укравтодору Олександр Кубраков

Про це Кубраков написав на своїй сторінці у Facebook.

“Весною в уряді почали обговорювати різні варіанти подолання наслідків коронакризи – не тільки у галузі охорони здоров’я, але й в економіці. Був обраний механізм спецфонду, який отримав назву «Фонд боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками». Така назва, дійсно фокусує увагу суто на медичних заходах – бо мова про боротьбу з хворобою, а не з наслідками коронакризи”, - пояснив Кубраков.

За його словами, держава пішла шляхом використання коштів з цього фонду як на підтримку системи охорони здоров’я, так і економіки загалом.

“На сьогодні Укравтодор найефективніше розпоряджається коштами COVID-фонду. Вже виконано та оплачено робіт на 20,5 млрд грн. Разом з іншими джерелами фінансування це дало можливість вже отримати на фініші 3 700 км. Будівельний сезон триває – план у 4 000 км буде виконано”, - додав Кубраков.

Він вважає успіхом, що попри пандемію не було зупинено жодного дорожнього проєкту. Йдеться про мільярдні обороти коштів в українській економіці. 

“Ці 35 млрд грн які у висновку Укравтодор отримав з COVID-фонду, планувалося залучити на дороги ще на початку року. У відкритому доступі є офіційна презентація наших планів – де суму в 35 млрд грн ми даємо третім джерелом Великого будівництва доріг, як «додаткове бюджетне фінансування». Це мали бути гроші Нафтогазу, який він отримав від Газпрому за рішенням Стокгольмського арбітражу. Ці кошти були спрямовані на державні дороги через механізм спецфонду”, - сказав керівник Укравтодору.

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати