Хочу, щоб він завершив свою кар'єру в "Барселоні", - тренер "Ман Сіті" відмовився від трансферу Мессі
Головний тренер англійського "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола хоче, щоб Ліонель Мессі завершив свою кар'єру в іспанській "Барселоні"
Про це повідомляє офіційний сайт "Манчестер Сіті".
Гвардіола також пригадав часи, коли захищав кольори "Барселони", як футболіст, і працював головним тренером.
"Лео - футболіст іншої команди. Якщо хочете знати мою думку, я дуже вдячний "Барселоні" за те, що вона зробила для мене, як гравця в академії і, як тренера. Хочу, щоб Мессі завершив свою кар'єру там. Я не знаю, про що він думає. У нас в думках тільки неймовірні цілі. Більше нічого не можу сказати з цього приводу ", - заявив Хосеп Гвардіола.
У Ліонеля Мессі влітку виник конфлікт з керівництвом "Барселони", аргентинець досі не продовжив контракт з іспанським клубом та може його залишити влітку 2021 року на правах вільного агента.
У цьому сезоні аргентинець зіграв за "Барселону" 10 матчів, забив 6 голів та віддав 4 результативні передачі.
- 18 листопада стало відомо, що "Манчестер Сіті" має намір скористатися фінансовими проблемами "Барселони" та взимку здійснити трансфер лідера каталонців Ліонеля Мессі.
Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb
- Актуальне
- Важливе