МЗС: незважаючи на резолюцію Сенату, Франція не визнаватиме "Карабах"


фото: reuters
Незважаючи на резолюцію Сенату, уряд Франції не буде визнавати "Нагірний Карабах"

Про це йдеться в заяві в Міністерства закордонних справ Франції, передає "Європейська правда".

"Наш обов'язок як співголови Мінської групи ОБСЄ полягає в тому, щоб працювати над врегулюванням Нагірно-Карабахського конфлікту шляхом переговорів, зокрема, з питання про майбутній статус Нагірного Карабаху, і результат цих переговорів не може бути визначений заздалегідь і в односторонньому порядку", - йдеться  в заяві.

У МЗС нагадали слова державного секретаря Жана-Батіста Лемуана перед голосуванням за резолюцію у верхній палаті парламенту щодо позиції уряду, що "Франція не визнає самопроголошену республіку Нагірний Карабах".

"Нашим пріоритетом сьогодні має бути забезпечення безпечного повернення осіб, переміщених в результаті конфлікту, що вибухнув в останні тижні. У своєму зверненні до Сенату держсекретар зазначив, що жодна держава ще не визнала Нагірний Карабах", - йдеться у повідомленні.

  • Нагадаємо, Франція має потужну діаспору вірменського населення у країні. Водночас, жодна країна світу не визнає Нагірний Карабах незалежним, навіть Вірменія.
  • 25 листопада верхня палата французького парламенту проголосувала за резолюцію про визнання "Нагірно-Карабаської Республіки", проголошеної на окупованих Вірменією територіях Азербайджану.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати