На мілітарі-вечірці у Петербурзі бізнесмена переїхали на смерть БТРом

Організована російським молодіжним рухом "Червона зірка" вечірка з бронетехнікою коштувала життя 38-річному петербурзькому бізнесменові Андрію Кожевіну. За кермом БТРа, який його переїхав, сидів голова правління патріотичної організації Олександр Торопов

Це сталося учора, 28 листопада. Сьогодні, 29 листопада, Торопов став фігурантом кримінальної справи за статтею 238 КК РФ (надання небезпечних послуг), передає Еспресо.TV з посиланням на пітерську інтернетгазету Фонтанка.ru.

За версією слідства, напередодні вдень Торопов, керуючи бронетранспортером в полі поблизу ​​Гатчинського шосе у Красносельскому районі, на смерть переїхав Кожевіна, який лежав на землі. Там за участю бронетехніки проходив приватний військово-спортивний захід. В мілітарі-стилі свій день народження відзначав підприємець Михайло Скоров. Загиблий доводиться йому зведеним братом.

"Офіційно "Червона зірка" займається історичними реконструкціями, і під ці заходи їй безоплатно передають військову техніку і зброю. Попутнь патріоти комерціалізують майно, проводячи приватні заходи на полігоні на Гатчинському шосе, 54. Неофіційна назва компанії-організатора - "Академія мілітарі". Договори з клієнтами укладає індивідуальний підприємець Олексій Кисельов. У договірних відносинах він є "прокладкою" для "Червоної зірки" - фактично послуги приватного характеру надає громадська організація", - пояснює видання.

За останні три роки "Червона зірка" відзначилася нештатним вибухом піротехніки на Марсовому полі, начиненою зброєю вантажівкою, підривом газетного комплексу, наїздом танка на людей на нелегальному фестивалі в Парку 300-річчя, а також обшуком у справі про незаконний обіг зброї й активним підживленням з держбюджету.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

16 січня, 2021 субота

15 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати