Перекрили дорогу, встановили сцену: під Радою ФОПи вимагають не запроваджувати касові апарати


фото: reuters
Фізичні-особи підприємці протестують під Верховною Радою проти обов'язкового запровадження касових апаратів

Як передає Еспресо.TV, вранці 1 грудня відбувся масштабний мітинг підприємців, які вимагають не зобов'язувати їх використовувати касові автомати. Активісти перекрили рух вул. Грушевського.

Зазначається, що в урядовому кварталі зібралося близько тисячі підприємців. Рух заблоковано від Європейської площі до пров. Кріпосного.

Підприємці також встановили сцену, з якої активісти вимагають від депутатів дослухатися до їх позиції. Так, ФОПи мають власні зареєстровані законопроєкти, які передбачають не відтермінування, а скасування обов'язку впровадження касових апаратів та збереження спрощеної системи.

Зазначається, що наразі ситуація спокійна, утім люди активно долучаються до протесту.

  • Нагадаємо, 17 листопада підприємці вийшли на мітинг під Верховну Раду з вимогою скасування обов'язкового введення касових  апаратів (РРО) з 2021 року.
  • Водночас народні депутати двічі намагалися відтермінувати впровадження касових апаратів для ФОП другої-четвертої груп. 4 листопада відповідний проєкт закону народні депутати відправили на доопрацювання. 17 листопада, під час повторного першого читання, проєкт закону знову не був ухвалений - "проти" проголосувало 217 народних депутатів. 
  • 30 листопада президент України Володимир Зеленський вніс у Верховну Раду проєкт закону про відтермінування впровадження реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для фізичних осіб-підприємців другої-четвертої груп до 1 січня 2022 року.
  • Голова руху #SaveФОП Сергій Доротич заявив, що поданий президентом України Володимиром Зеленським проєкт закону про відтермінування впровадження реєстраторів розрахункових операцій (РРО) є неприйнятним, оскільки він калькує норми проєктів законів №4313-д та №2645-д, проти яких раніше виступали підприємці.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати