Голова ВАКС відвідувала вечірку Ківалова, на якій розважалися підозрювані у злочинах судді Вовк і Тупицький, - Слідство.інфо


фото: slovoidilo
23 грудня голова ВАКС Олена Танасевич приїжджала до Київської філії "Одеської юракадемії" в той день, коли там розважались одіозні судді, а детективи НАБУ приїхали вручити повістку главі ОАСК Павлу Вовку

Про це йдеться в матеріалі "Слідство.інфо".

За словами співрозмовників журналістів у правоохоронних органах, на вечірці, організованій суддями у київській філії "Одеської юридичної академії", споміж інших був присутній фігурант справи про організацію злочинної організації глава Окуружного адмінсуду Києва Павло Вовк, яку розглядає Вищий антикорупційний суд.

 23 грудня голова ВАКС Олена Танасевич  приїхала на передноворічну вечірку, організовану президентом НУ "Одеська юридична академія", колишнім депутатом-"регіоналом" Сергієм Ківаловом у київському представництві вишу.

Читайте також: НАБУ вручило Вовку повістку про виклик до ВАКС

Як повідомляють джерела, Танасевич була в одній компанії з підозрюваним Павлом Вовком та іншими впливовими суддями. Окрім Вовка, за інформацією журналістів, на святкуванні був ще один топ-підозрюваний  у мантії - голова Конституційного суду України Олександр Тупицький. 

На цю ж вечірку завітали детективи Національного антикорупційного бюро, які спробували вручити Вовку повістку на судове засідання. Нагадаємо, тоді глава ОАСК терміново покинув будівлю без верхнього одягу, ігноруючи детективів, які зачитували йому повістку про виклик до Вищого антикорупційного суду на 5 січня.

Журналісти зазначають, що зв’язалися із головою ВАКС Оленою Танасевич, але та порадила звернутися до прес-служби і кинула слухавку. У відповідь на їхній запит Антикорупційний суд повідомив, що  дійсно увечері 23-го грудня Танасевич відвідала Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ "Одеська юридична академія". Однак, у ВАКС заявили, що вона приїхала до навчального закладу "для обговорення організації онлайн-лекцій для студентів". Цікаво, що таке обговорення було призначене на 18.00.

Директор інституту Василь Фелик зазначив журналістам, що не знає про проведення суддівської вечірки на території інституту. Також зазначається, що він плутався у деталях, коли саме приїхала голова ВАКС до навчального закладу. Директор не зміг надати фото чи відео з зустрічі Олени Танасевич із викладачами, студентами та керівництвом інституту.

На запитання, що увечері 23-го грудня на території навчального закладу робив підозрюваний суддя Павло Вовк, директор Фелик сказав, що "будь-хто може ходити територією інституту, вона відкрита для відвідувачів". 

У "Слідство.інфо" наголосили, що наступного дня (12 січня) після надсилання інформаційного запиту до Вищого антикорупційного суду, на сторінках ВАКС та Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "Одеська юридична академія" майже синхронно з’явилися анонси онлайн-лекцій, у яких візьме участь Олена Танасевич. 

  • Нагадаємо, 17 липня 2020 року детективи НАБУ повідомили про підозру в "створенні злочинної організації і захопленні влади" голові Окружного адміністративного суду міста Києва Павлу Вовку, його заступнику та ще п'яти суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації України Зеновію Холоднюку. 
  • Детективи НАБУ направили генпрокурору проєкти клопотань до Вищої ради правосуддя про надання дозволу на затримання підозрюваних суддів Окружного адміністративного суду Києва.
  • Голова ОАСК Павло Вовк заявив, що клопотання НАБУ до генпрокурора - маніпуляція, а він та інші судді чисті перед законом.
  • Згодом, Вовк не з'явився на засідання до ВАКС, де йому мали обрати запобіжний захід.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

25 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати