Якби під час штурму Капітолію щось сталося б з Пенсом та Пелозі, США були б паралізовані, а Росія пішла б у військовий наступ в Європі, - Піонтковський

За нападом на американський парламент стоїть Кремль, який, поза всяким сумнівом, миттєво скористався б з його руйнівних наслідків у тому випадку, якби охорона не відкрила вогонь

Про це політолог Андрій Піонтковський (Вашингтон) розповів в етері програми "Студія Захід з Антоном Борковським" на Еспресо.TV.

"Американці нажахані тим, на межі якої катастрофи вони перебували, коли погромники ломали двері, вікна й рвалися до залу засідань, де буквально під лавками ховалися члени Конгресу й перебували друга та третя людина в державі - віцепрезидент Пенс та спікер Палати представників Пелозі. Лише постріл офіцера охорони, що застрелив одну фанатичку, якось допоміг охолонути цьому натовпу", - сказав експерт.

Читайте такожБайден представив людину, яка відповідатиме у Білому домі за російський напрямок

"Поза сумнівом, що Москва мала відношення до цих подій. Вона має постійне відношення. У соцмережах екстремістські угрупування праворуч і ліворуч підігріваються з Москви", - наголосив Піонтковський.

За словами Андрія Піонтковського, якби там тоді загинули Майк Пенс і Ненсі Пелозі, у Сполучених Штатах утворився б політичний хаос.

"Держава була б паралізована принаймні на кілька днів і Кремль міг би у цей час дозволити собі будь-яку військову авантюру на Європейському континенті. Чи то в Україні, чи то у Балтії, чи то у будь-якому іншому місці", - пояснив він.

 

Повна версія розмови:

 

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати