Суд відмовив Сологубу у скасуванні дисциплінарного стягнення Радою НБУ


фото: НБУ
Печерський районний суд Києва відмовив заступнику голови Національного банку України (НБУ) Дмитру Сологубу у скасуванні рішень про застосування дисциплінарних стягнень Радою регулятора

Про це повідомила пресслужба НБУ.

"18 січня 2021 року Печерський районний суд міста Києва під час свого засідання відмовив Дмитру Сологубу у задоволенні позову до Національного банку про визнання незаконними та скасування рішень про застосування до нього Радою Національного банку дисциплінарних стягнень", - йдеться у повідомленні.

Йдеться, що суд, всебічно розглянувши позов та врахувавши правову позицію НБУ, дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення позову Дмитра Сологуба.

"Національний банк вважає таке рішення суду законним та обґрунтованим. Зі свого боку Національний банк завжди діє виключно на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України", - зазначили у пресслужбі.

  • Нагадаємо, 5 жовтня першій заступниці голови Національного банку України Катерині Рожковій та заступнику Дмитру Сологубу оголосили догану. Причиною догани стало інтерв'ю Сологуба, в якому той висловив сумніви щодо отримання кредиту від МВФ.
  • 24 грудня У Окружний адміністративний суд Києва надійшли позови від першої заступниці голови Національного банку Катерини Рожкової та заступника голови Дмитра Сологуба проти Ради НБУ щодо винесених їм доган.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати