Дніпропетровський госпсуд відкрив справу щодо банкрутства компанії власника мережі "Фуршет"


фото: vikna.if.ua
Господарський суд Дніпропетровської області 18 січня відкрив провадження у справі про банкрутство дочірнього підприємства "Рітейл Центр", яке володіє мережею супермаркетів "Фуршет"

Про це пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з рішенням у судовому реєстрі, провадження було відкрито за позовом "Фінансової компанії "Фінворк", грошові вимоги якої складають понад 7,8 млн грн. У березні 2020 року права вимоги за позикою були передані "ФК "Фінворк" від компанії "Моден Трейд".

Строк виплати позики "Рітейл Центру" у розмірі 7,9 млн грн збіг 28 лютого 2020 року, однак, компанія сплатила лише 100 тис. грн.

Відтак, суд постановив відкрити провадження у справі про банкрутство "Рітейл Центру", ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів і процедуру на розпорядження майном боржника.

В агентстві зазначили, що за даними ресурсу Retailers.ua, постачальники мережі "Фуршет" 20 січня отримали лист від директора "Рітейл Центру" В'ячеслава Купченка про початок процедури банкрутства і введення мораторію на виплати кредиторам. Видання також зазначає, що про заборгованість "Рітейл Центру" заявили також компанії "Глобал Спірітс Європа" (10,9 млн грн), "Немиринецький харчовий комбінат" (6,8 млн грн), "Житомирський м'ясокомбінат" (6,2 млн грн ), "Катеринославхліб" (5,5 млн грн) та інші.

У виданні зазначили, що підприємство створене у 2013 році. Його учасникм є компанія "Рітейл Тренд". Статутний капітал складає 1 тис. грн.

Мережа "Фуршет" на січень 2021 року нараховує 39 супермаркетів. Головою наглядової ради мережі є депутат Київської міської ради Ігор Баленко.

"Фінансова компанія "Фінворк" із зареєстрованим капіталом в 5,1 млн грн створена у 2015 році.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати