Професорка Національного педагогічного університету ім. Драгоманова називає Україну "онкохворою американською колонією", а мовний закон - "фашизмом"

Євгенія Більченко
фото: facebook.com/yevzhik
Кандидатка педагогічних наук, професорка кафедри культурології та філософської антропології Факультету філософської освіти та науки Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко після посилення дії закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної" оприлюднила цілу низку заяв як "представник російської цивілізації"

Вони з'явилися на фейсбуці викладачки, передає Еспресо.TV.

"Цей закон - лише ланка в ланцюзі, черговий опухлий лімфовузол в тілі онкохворої американської колонії", - зазначає Більченко, повторюючи тези з федеральних телеканалів РФ.

Українська влада, на її думку, керована "вуличними етнорадикалами", що, як вона вважає, займаються "фашизмом" і "Бухенвальдом". Сама ж Україна для неї є "тоталітарною країною".

При цьому в сучасній Росії жодних проявів тоталітаризму чи українофобії вона не помічає.

На противагу встановленій законодавством вимозі аби з 16 січня працівники торгівлі та обслуговування зверталися до клієнтів та відвідувачів державною мовою, викладачка заявляє, що вона "навпаки, зараз свідомо переходить в сфері обслуговування на російську".

На сторінці кафедри повідомляється, що Більченко дійсно працює у них на професорській посаді.

А в себе на сторінці професорка, зокрема, розповідає, як під час карантину в форматі онлайн приймає екзамени у студентів.

  • 2017 року Євгенію Більченко було занесено до бази даних "Миротворця". 

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати