Професорка Більченко розповідає на лекціях про "неонацизм в Україні" та прикривається ректором університету ім. Драгоманова, - Стерненко

Євгенія Більченко
Громадський діяч Сергій Стерненко оприлюднив, як він вважає, відеодокази того, що професорка культурології Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова (Київ) Євгенія Більченко висловлює свої політичні погляди не лише в приватному порядку, але й у публічній площині. Зокрема, на телебаченні терористів ОРДО та перед студентами різних вишів, у т.ч. під час карантинних лекцій у форматі онлайн для "драгоманівців"

Про це сьогодні, 24 січня 2021 року, Стерненко розповів у себе на YouTube-каналі, передає Еспресо.TV.

На 06:16 його відеоблогу є кадри, де схожа на Більченко людина каже на камеру російською мовою:

"Неонацизм проявлений в повній мірі в Чилі, Індонезії, Україні".

"Оце уривки з лекції, яку читає зараз Більченко в цьому університеті", - пояснив Стерненко.

Також він наводить відеокадри її виступу про "громадянську війну" на Донбасі в Одеській юридичній академії та на телеканалі з окупованого Донецька.

 

При цьому студенти, за його словами, не мовчать і пишуть скарги до ректорату, одначе безрезультатно. 

"Сама Більченко пише в коментарях, що вона плювала на ті скарги, а ректорат тими скаргами просто "підтирається", - додав Стерненко.

Як заявив громадський діяч, сприяти розголосу у цій справи його просять студенти-"драгоманівці", котрі готові "виходити на масові протести".

Більченко, нагадаємо, після посилення з 16 січня 2021 року дії закону про захист державної мови оприлюднила у Facebook серію заяв, де, зокрема, назвала Україну "онкохворою американською колонією" та "тоталітарною країною", де нібито панують "вуличні етнорадикали" й "фашизм". При цьому на окупованих територіях та в РФ жодних ознак тоталітаризму, політичних репресій й обмежень прав і свобод людини й громадянина вона не вбачає.

  • За повідомленнями у ЗМІ, родина ректора НПУ ім. Драгоманова Віктора Андрущенка володіє заміською резиденцією площею 1 269 квадратних метрів, трьома квартирами у столиці та дев'ятьма ділянками у Київській області.
  • Після Революції Гідності ініціативна група студентів очолюваного ним вишу вимагала від Андрущенка припинення практики здавання в оренду приміщень універистету у розташованих в столичному середмісті корпусах, тоді як для навчання гостро бракує аудиторного фонду, й звіту щодо вже зароблених ректоратом в такий спосіб коштів.
  • Незважаючи на широкий резонанс теми з орендою, Андрущенко переобрався на останніх університетських виборах ректора.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати