Основна мета окупантів – створити ілюзію обстрілів населених пунктів з боку ЗСУ, - Хомчак


фото: pressjfo.news
Командувач Збройних сил Руслан Хомчак заявив, що основною метою окупаційних військ РФ є створення ілюзії обстрілів населених пунктів з боку українських військових та дискредитація сил ООС

Про це він заявив під час пресконференції 22 лютого, передає Еспресо.TV.

"Ситуація в ООС є сьогодні контрольованої й різких змін там не відбувається. Ознак створення наступальних угруповань противника теж не виявлено", - сказав Хомчак.

Він зазначив, на сьогодні триває 211 доба режими припинення всеосяжного вогню.

"Багато людей сьогодні сумніваються у тому, що це виконується, але я хочу підкреслити сьогодні всім – це виконується в основному ЗСУ і, на жаль, не повною мірою воно виконується нашим, так скажемо, ворогом, збройними формуваннями РФ, які знаходяться на непідконтрольній території", - повідомив головнокомандувач.

За словами Хомчака, на окремих ділянках лінії розмежування обстріли є провокаційними. Вздовж всієї лінії зіткнення вони носять іноді затихаючий, іноді активуються.

"І ці обстріли наших позицій, а також мирних населених пунктів як на нашій території, так і на тимчасово непідконтрольній території вони активізують під час засідання ТКГ, а зараз ми це спостерігаємо, я це вже говорив, після рішень Ради нацбезпеки та оборони України щодо накладення санкції на відповідних осіб або на відповідні фірми. Основна мета з боку окупантів спрямована на створення ілюзії обстрілів ЗС населених пунктів із застосуванням забороненого важкого озброєння та дискредитації сил ООС", - сказав він.

Головнокомандувач додав, що українські військовослужбовці в районі проведення операції перебувають на сталих позиціях.

"Підрозділи Об’єднаних сил завжди готові до відкриття вогню у відповідь, якщо є загроза їхньому життю або здоров'ю, а також для стримування противника для відведення будь-яких активних дій", - зауважив він.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати