"Замовник - Труханов, виконавець - Портнов, політична відповідальність - на Венедіктовій": Юрчишин про вирок Стерненку

Депутат фракції "Голос" Ярослав Юрчишин заявив, що справа щодо активіста Сергія Стерненка, замовником якої є Геннадій Труханов, виконавцем Андрій Портнов, а політична відповідальність лежить на Ірині Венедіктовій, є "цілком політичною"

Таку думку він висловив в ефірі програми "Коментар з Христиною Шкудор" на телеканалі Еспресо.TV.

"Я був присутній на судовому засіданні і навряд чи це можна назвати судом, тому що впродовж тижня на суддю було здійснено шалений політичний тиск. Фактично виправдувальне рішення було змінено на вирок. Прокуратора зробила все, щоб ця політична справа, замовником якої є Геннадій Труханов, виконавцем Андрій Портнов та його люди в судовій та правовій системі, дійшла до такого абсурдного етапу. Адже, це ще не завершення, а лише етап. Тому можемо констатувати, що політична відповідальність у цій справі лежить на пані Венедіктовій. Безумовно, що такими діями вона вже напрацювала на відставку. І не лише справою проти Стерненка. Це і, наприклад, блокування розслідування справи проти Татарова, який, до речі, теж є одним із замовників справи проти Сергія Стерненка", - заявив Юрчишин.

Народний депутат додав, що фракція "Голос" ініціювала збір підписів за відставку генеральної прокурорки і наголосив, що вони робитимуть все, "що в їхніх силах".

"Ми будемо робити все, що в наших силах. Ми вже виклали підписний лист і сподіваємось, що всі проукраїнські підтримують те, що люди, які є знаряддям реваншу не очолювали правоохоронні органи в Україні. Справді, політична відповідальність на Банковій, особливо на Зеленському, але всі виконавці цієї політичної справи повинні понести відповідальність", - йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb 

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати