"Володимир Литвин - це символ безхребетності української політики": Голобуцький про кандидатуру ексспікера Ради на посаду ректора КНУ ім. Шевченка
Політтехнолог Олексій Голобуцький заявив, що призначення ексголови Верховної Ради Володимира Литвина ректором Київського національного університету ім. Тараса Шевченка стане повним провалом, і назвав політика "символом безхребетності української політики"
Таку думку Голобуцький висловив у ефірі програми "Тиждень з Марією Гурською" на Еспресо.TV.
"Явище безхребетності в наших політиків досить поширене. Так от, Володимир Литвин - це символ безхребетності в українській політиці. Я вважаю, що якщо він стане ректором Національного університету ім. Шевченка, то це стане повним провалом. Адже ця подія покаже рівень наших досягнень за останні 20-30 років незалежності. Це людина, за якою ще до цих пір тягнеться справа Гонгадзе. Він ніколи не працював в комерційних структурах, але має величезні статки. Досить негативний, на мою думку, український політик", - сказав Голобуцький.
Політтехнолог додав, що голосування за ратифікацію "Харківських угод" було продавлене саме Володимиром Литвином, який на той період був спікером Верховної Ради України.
"На цю людину вже "немає де ставити клейма". Я розумію, що ректор університету повинен співпрацювати з владою, але не такий як Володимир Литвин. Не може людина, яка продавлювала голосування за ратифікацію "Харківських угод", очолювати державний університет", - додав політтехнолог.
- Нагадаємо, 12 березня 2021 року, секретар РНБО Олексій Данілов заявив в етері одного з українських телеканалів, що ті депутати Верховної Ради, які 2010 року голосували за ратифікацію "Харківських угод", будуть допитані СБУ в межах кримінального провадження за дорученням РНБО.
- На сайті КНУ з переліку кандидатів на посаду ректора зникли Володимир Литвин та доктор психологічних наук Сергій Болтівець, але згодом обидва кандидати знову з'явились у списку.
Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb
- Актуальне
- Важливе