"Ціна бездіяльності зростає": Байден закликав Палату представників негайно ухвалити допомогу Україні
Президент США Джо Байден закликав Палату представників не зволікати з ухваленням законопроєкту про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, оскільки ціна бездіяльності зростає з кожним днем
Про це йдеться на сайті Білого дому.
Він зауважив, що завдяки ухваленню допомоги США зможуть продовжувати роботу із світовими союзниками. Зокрема, законопроєкт допоможе Україні відстояти свою свобооду й дозволить Ізраїлю захистити свій народ від ХАМАС.
"Ми не можемо дозволити собі більше чекати. Ціна бездіяльності зростає з кожним днем, особливо в Україні. Вже зараз ми бачимо повідомлення про те, що в українських військ закінчуються боєприпаси на лінії фронту, в той час як російські війська продовжують наступати, а Путін продовжує мріяти про підкорення українського народу", - сказав очільник США.
Він також зауважив, що національна безпека Сполучених Штатів може зазнати "значних наслідків", якщо країна "не виступить проти тиранів".
"Наші союзники і супротивники візьмуть це до відома. Настав час для Палати представників діяти і негайно відправити цей двопартійний законопроєкт на мій стіл, щоб я міг підписати його як закон", - резюмував Байден.
Речниця Білого дому Карін Жан-П’єр заявила, що законопроєкт дозволить надати гуманітарну допомогу людям у всьому світі, які цього потребують, у тому числі цивільним палестинським жителям у Газі, у яких немає нічого спільного з ХАМАС. Він також "забезпечить Ізраїль усім необхідним для захисту його народу від терористів ХАМАС". Про це повідомляв Укрінформ.
"Ми аплодуємо двопартійній коаліції сенаторів, яка зібралися сьогодні зранку, щоб ухвалити угоду про додаткове фінансування на захист інтересів національної безпеки Америки. Цей законопроєкт дозволить українському народові оборонятися від атак Росії", - акцентувала вона.
Також Жан-П’єр підкреслила, що ціна зволікання з ухваленням допомоги зростає щодня.
"Ціна бездіяльності зростає з кожним днем. Лідерство Америки має значення, і світ спостерігає за тим, що роблять республіканці Палати представників", - заявила вона.
- 8 лютого за розгляд проєкту закону з зовнішньою допомогою загальним обсягом $95 мільярдів віддали голоси 67 сенаторів. Після узгодження поправок сенат мав проголосувати по суті законопроєкту та передати його на розгляд палати представників.
- У ніч на 13 лютого сенат США припинив дебати щодо допомоги Україні, що відкрило шлях до основного голосування.
- 13 лютого Сенат США проголосував за законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню. Тепер рішення за палатою представників.
- Актуальне
- Важливе