live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НБУ взявся за санкції проти осіб зі "списку Савченко"


фото: wikipedia.org
Нацбанк України постановою №276 забезпечив персональні спеціальні економічні та інші санкції проти осіб, причетних до протиправних дій щодо Надії Савченко, Олега Сенцова та Олександра Кольченка

Про це повідомляють в НБУ.

Національний банк зобов'язав банки у триденний строк із набрання чинності постанови надати відомості про наявність банківських рахунків та залишки коштів на них 84 фізичних осіб із санкційного списку РНБО.

Банки мають щомісяця надавати Національному банку інформацію щодо залишків коштів на цих рахунках та про спроби проведення фінансових операцій фізичними та юридичними особами, зазначеними в санкційному списку, до яких застосовані певні види санкцій та на користь таких осіб.

Відповідний перелік осіб був визначений у рішенні Ради національної безпеки і оборони України від 25 березня 2016 року та введений в дію Указом президента України від 29 березня 2016 року № 121/2016.

Варто зазначити, що види обмежувальних заходів чітко прописані у рішенні Ради національної безпеки і оборони України окремо до кожної особи. Серед осіб, до яких застосовані санкції, низка співробітників правоохоронних органів Російської Федерації - судді, слідчі, прокурори тощо.

 

новини партнерів

2 липня, 2020 четвер

2 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати