В NASA показали свої манекени для краш-тестів
NASA в своєму YouTube-каналі NASA Langley Research Center показала, як працюють краш-тести з обладнаними величезною кількістю сенсорів і датчиків ляльками
Краш-тести з манекенами лабораторії Ленглі проводяться для випробувань нових систем безпеки літаків, вертольотів і космічних апаратів.
У кожну ляльку вбудовані десятки сенсорних датчиків для вимірювання навантаження на організм, тиску, швидкості падіння і інших зовнішніх факторів. Вага манекенів варіюється від 45 до 100 кілограмів.
Найчастіше ці ляльки кидають разом з літальними апаратами з висоти в кілька метрів. Ленглі використовувала їх для тестування перевантажень для космічного корабля Orion.
Повернення екіпажу корабля планується в океан, тому прототип Orion з манекенами в скафандрах і шоломах кидали з висоти шість метрів в глибокий басейн.
Читайте також: Космічна субмарина. Коли і навіщо NASA відправить підводний човен на Титан
- Нещодавно вчені з NASA вперше візуалізували процес танення окремої сніжинки і представили 3D-модель даного процесу.
- Також співробітники космічного агентства протестували нового робота на "ім’я" InSight (Інтуїція), якого збираються відправити на Марс.
- Дізнайтесь, як це - летіти крізь Туманність Оріона. Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео такого польоту.
- Американське аерокосмічне агентство (NASA) оприлюднило відео, у якому зібрало найбільш популярні знімки минулого року.
- Актуальне
- Важливе