live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчені протестували нейроімплант - підсилювач пам'яті. Він покращує її на 35%

Американські інженери і нейробіологи довели, що за допомогою нейроімпланта, що записує, обробляє і відтворює електромагнітну активність мозку, можна на 35% поліпшити короткочасну пам'ять

Автори статті, опублікованої в Journal of Neural Engineering, доводять, що ненадійну вуглецеву пам'ять (тобто звичайну людську) можна зміцнити кремнієвою, комп'ютерною, імплантувавши в мозок чіп, який допомагає згадувати забуте.

Дослідження, профінансоване Управлінням перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США (DARPA), довело можливість реалізації такої технології.

Нейроімплант розпізнає електромагнітну активність мозку, виділяє патерни, які супроводжують коректне вилучення з пам'яті спогадів, а потім відтворює ці патерни, стимулюють окремі групи нейронів слабкими електричними імпульсами.

Учасників експерименту було небагато - всього 15 людей, всі - з діагностованою епілепсією і пов'язаною з нею втратою короткочасної пам'яті; нейроімплант ввели в їх мозок під час виконання іншої операції, яка була необхідна кожному з випробовуваних.

Імпланти в гіпокампі поліпшили короткочасну пам'ять учасників експерименту в середньому на 35%. "Ми майже не сумнівалися, що це спрацює, тому що ми вже проводили успішні експерименти на тваринах, але ми були здивовані тим, наскільки ефективно це спрацювало на людях", пояснює в супровідному відео один з авторів роботи, Роберт Хемпсон (Robert Hampson).

Читайте також: Люди не стануть сильнішими і не будуть жити довше. Вчені пояснюють, чому наш вид досяг межі розвитку

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати