//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд виділить понад 130 млн гривень для запобігання закриття шахт на Луганщині


фото: Panoramio
Уряд виділить кошти на проведення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню техногенної катастрофи у зв’язку із затопленням шахт Первомайсько-Стаханівського вугледобувного регіону Луганської області

Про це повідомляє Урядовий портал.

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш зауважив, що розпорядження допоможе врегулювати не тільки проблему техногенної катастрофи й продовження функціонування вугільної галузі, але й низку соціальних, економічних та політичних питань.

"Майже протягом двох років Російська Федерація навмисно блокувала відкачування води на шахтах, які знаходяться на окупованій території Луганської області. При цьому експерти з Німеччини декілька разів намагалися обстежити затоплені шахти, та їх зусилля блокувалися окупаційною владою. Перш за все мова йде про близько 5 тисяч гірників і до 20 тисяч членів родин шахтарів, яких РФ намагається використовувати у гібридній війні проти України", - заявив Черниш.

Він також зазначив, що подібна ситуація може в подальшому загостритись на шахті "Юнком".

У результаті, виділення коштів у розмірі 131 млн гривень допоможе уникнути не тільки техногенно-екологічної катастрофи на сході України, а ще й серйозних соціально-економічних наслідків, зокрема, аварійного закриття шахт на підконтрольній території.

  • Нещодавно заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що підтоплення шахти "Юнком" на Донеччині загрожує екологічною катастрофою.

новини партнерів

‡агрузка...

19 серпня, 2019 понеділок

19 серпня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати