live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У якій області за півроку побудували найбільше доріг. Дані уряду

Найкращі показники у країні за рівнем виконання дорожніх робіт має Івано-Франківська область - 65% усіх контрактів вже виконані

Про це повідомив директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України Віктор Сасін під час конференції в Українському кризовому центрі.

З січня 2018 року на рахунки обласних державних адміністрацій з Дорожнього фонду вже надійшло близько 50% коштів, передбачених на цей рік. Серед головних проблем, з якими зіштовхнулися на місцях - неналежна підготовка команд, яким передано ресурси. Як наслідок – кошти лежать на депозитних рахунках і не використовуються.

“З областей, які не зможуть найближчим часом показати ефективну динаміку використання і освоєння коштів з Дорожнього фонду - практичне будівництво доріг, відновлення - буде знята частина фінансування. Перерозподіл буде здійснений в рамках всієї країни на ті області, які можуть ефективно освоювати кошти, будувати та відновлювати дороги у своїх регіонах", - наголосив Сасін.

Читайте також: У 2018 році на українські дороги чекають серйозні зміни. Що робитимуть

Найкращі показники у країні за рівнем виконання дорожніх робіт має Івано-Франківська область - 65% усіх контактів вже виконані. Серед "аутсайдерів" - Черкаська область, де не виконано жодного контракту. Загалом в Україні проведено тільки 50% тендерів по тих дорожніх об’єктах, що мають бути відремонтовані або побудовані.

"Причині різні. У деяких областях не дуже порядні підрядники гальмують цю систему. Проводяться тендери, а потім через судові органи оспорюють ці рішення. По деяких областях не встигають готувати технічну документацію”, - пояснив Андрій Мартенс, експерт автодорожньої галузі.

На думку очільника служби автомобільних доріг у Сумській області Івана Романюка, основна проблема - проблема недобросовісних підрядних організацій, які беруть участь у тендерах, щоб їх просто зривати. Наприклад, у Сумській області майже на всіх торгах виступає одна організація, потім вона оскаржується ProZorro у Антимонопольному комітеті. Відбувається затримка у проведенні торгів, укладанні договорів і виконанні цих робіт.

новини партнерів

‡агрузка...

17 лютого, 2019 неділя

16 лютого, 2019 субота

17 лютого, 2019 неділя

16 лютого, 2019 субота

15 лютого, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати