Vertical Aerospace успішно випробував міжміське літаюче таксі
Британський стартап Vertical Aerospace провів успішне тестування свого міжміського повітряного таксі з вертикальним зльотом і посадкою
Про це пише Bloomberg.
Максимальну швидкість таксі Vertical Aerospace можна порівняти зі швидкістю автомобіля, і становить близько 80 км / год. Літальний апарат розрахований на двох пасажирів і одного пілота, а заряду акумулятора вистачить, щоб пролетіти 800 км, стверджують розробники.
Під час тестування літальний апарат знаходився в повітрі всього п'ять хвилин. У Vertical Aerospace обіцяють, що через три-чотири роки літаюче таксі з'явиться на ринку, а люди більше не будуть відчувати необхідність у злітних смугах при переміщенні між містами.
Стівен Фіцпатрик, глава компанії, який також є виконавчим директором Ovo Energy Ltd впевнений, що його команда інженерів зможе досягти своїх амбіцій. У 2015 році, за рік до створення Vertical Aerospace, він купив команду Manor Marussia Formula One.
"Я бачив ділову можливість застосувати технологію Формули-1 до авіації, щоб перетворити мандрівку на коротку поїздку та зробити маршрути, подібні Лондон-Мадрид короткими, позбавившись необхідності мати злітно-посадкову смугу", - сказав він.
"Ми хочемо завоювати ринок коротких поїздок між містами. Ми розраховуємо, що наш транспорт перевозитиме людей з одного міста в інше, доставляючи ближче до дому, а не до аеропорту", - каже Фітцпатрик.
- Компанія Opener тестує перший пасажирський персональний мультикоптер BlackFly з вертикальними зльотом і посадкою
- Каліфорнійський стартап Kitty Hawk представив перший прототип персонального електричного флаєра Kitty Hawk Flyer
- Раніше компанія Uber показала відео з концепцією роботи літаючого таксі, яке можна буде викликати за допомогою додатка для замовлення автомобіля.
- Японська компанія придумала спосіб боротьби з трудоголізмом своїх співвітчизників - там пропонують використовувати дрони, щоб виганяти працівників після завершення робочого часу.
- Лабораторія реактивного руху NASA в Каліфорнії провела експеримент, щоб з'ясувати, хто швидше і краще керує безпілотним літальним апаратом - штучний інтелект чи професійний пілот.
- Актуальне
- Важливе