Третина працівників ООН скаржиться на сексуальні домагання
Більше половини всіх випадків відбувались в офісі, переважно такі "напади" ініціювалися чоловіками
Про це пише видання The Guardian.
Згідно з результатами онлайн-дослідження, 21,7% опитаних зізналися, що ставали жертвами історій чи жартів про секс, 14,2% чули образливі зауваження стосовно зовнішнього вигляду чи тіла, а 13% намагались залучити до розмов про секс.
А 10% опитаних поскаржились, що "до них торкались у спосіб, який змушував їх почуватись некомфортно".
Більше половини від усіх випадків відбувались в офісі, переважно такі "напади" ініціювалися чоловіками.
За словами генсека ООН Антоніу Гутерреша, доповідь містить важливу статистику щодо того, що необхідно змінити "аби зробити робоче середовище вільним від сексуальних домагань".
"Як організація, заснована на рівності, гідності та правах людини, ми мусимо показувати приклад та встановлювати стандарт", - додав пан Гутерреш.
В той же час Гутерреш висловив занепокоєння тим, що в опитуванні взяли участь лише 17% персоналу ООН та різних агентств.
"Це каже мені про дві речі: по-перше, перед нами ще довга дорога до часів, коли ми зможемо повністю та відкрито обговорювати сексуальні домагання. По-друге, можливо, в нас існує відчуття недовіри, бездіяльності та нестачі відповідальності", - цитує генсека ООН Guardian.
Читайте також: Розписка на секс не потрібна. 5 міфів, якими “обріс” закон про домашнє насилля
- Нагадаємо, з 11 січня в Україні набули чинності зміни до Кримінального кодексу України, які передбачають, що секс без згоди (усної, письмової чи невербальної) вважається зґвалтуванням.
- Актуальне
- Важливе