live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Маленькі метеорити "вибивають" із Місяця до 200 тонн води на рік, - вчені

Вчені з космічного центру НАСА імені Годдарда дійшли висновку, що дрібні метеорити, які постійно падають на поверхню Місяця, вибивають з нього до 200 тонн води на рік

Про це пише Nature.

У постійно затінених зонах місячних кратерів існує велика кількість криги. Ймовірно, такі області утворювалися в результаті падіння метеоритів, які і принесли на супутник Землі воду.

Вчені проаналізували дані дослідницької станції LADEE, яка протягом дев'яти місяців збирала дані про концентрацію летких речовин (метану, гелію, неону, аргону і інших) в екзосфері Місяця.

За оцінками дослідників, в результаті метеоритного бомбардування з поверхні Місяця викидається 1,3 × 10 ^ -17 до 3,2 × 10 ^ -17 гр води у секунду, або 200 тонн на рік.

  • Незвичайний нахил Урана, який відрізняє його орбіту від інших у Сонячній системі, може бути пов'язаний із зіткненням з величезною крижаною протопланетою, вдвічі важчою за Землю.
  • Вперше отримали фото новонародженої планети: європейські астрономи вперше в історії сфотографували планету на етапі формування в протопланетному диску, що оточує молоду зірку
  • Вчені стверджують, що знайшли докази існування водяних гейзерів на найменшому з чотирьох найбільших супутників Юпітера, які називаються галілеєвими, Європі.
  • Дізнайтесь, як це - летіти крізь Туманність Оріона. Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео такого польоту

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати