//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українська діаспора у США закликає Зеленського затвердити закон про визнання “Пласту”

Український конгресовий комітет Америки, який представляє понад 20 активних крайових і центральних організацій американців українського походження, звернувся до президента України Володимира Зеленського невідкладно підписати ухвалений Верховною Радою закон про державне визнання і підтримку “Пласту”

Про це повідомляє Радіо Свобода.

У листі підтримки УККА спирався на інавгураційну промову пана президента, де він відзначив що сьогодні у світі “нараховується 65 мільйонів тих, кого народила українська земля”.

Отже, “закон про державне визнання “Пласту” підтримуватиме не тільки організації пластового руху в діаспорі, але й українську ідентичність української молоді загалом, незалежно від того, де вона проживає”, – повідомили у організації.

  • 30 травня Верховна Рада України ухвалила проект закону про державне визнання і підтримку “Пласту” – Національної скаутської організації України.

  • "Пласт" - це унікальна організація із 108-річною історією. Через її лави пройшли тисячі молодих людей - патріотів України. За роки існування "Пласт" не змінив своїх цінностей, принципів та пріоритетів. 

новини партнерів

‡агрузка...

16 липня, 2019 вівторок

16 липня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати