live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українська діаспора у США закликає Зеленського затвердити закон про визнання “Пласту”

Український конгресовий комітет Америки, який представляє понад 20 активних крайових і центральних організацій американців українського походження, звернувся до президента України Володимира Зеленського невідкладно підписати ухвалений Верховною Радою закон про державне визнання і підтримку “Пласту”

Про це повідомляє Радіо Свобода.

У листі підтримки УККА спирався на інавгураційну промову пана президента, де він відзначив що сьогодні у світі “нараховується 65 мільйонів тих, кого народила українська земля”.

Отже, “закон про державне визнання “Пласту” підтримуватиме не тільки організації пластового руху в діаспорі, але й українську ідентичність української молоді загалом, незалежно від того, де вона проживає”, – повідомили у організації.

  • 30 травня Верховна Рада України ухвалила проект закону про державне визнання і підтримку “Пласту” – Національної скаутської організації України.

  • "Пласт" - це унікальна організація із 108-річною історією. Через її лави пройшли тисячі молодих людей - патріотів України. За роки існування "Пласт" не змінив своїх цінностей, принципів та пріоритетів. 

новини партнерів

21 листопада, 2019 четвер

21 листопада, 2019 четвер

20 листопада, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати