live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Верховний суд визнав Суркісів пов'язаними з ПриватБанком особами, скасувавши рішення попередніх інстанцій

Верховний суд у справі про вклади Суркісів у ПриватБанку підтвердив законність обміну їх депозитів на акції банку, в подальшому викуплені державою

Про це повідомив лідер партії "Демсокира" Антон Швець.

"Рішення судів першої та другої інстанції на користь Суркісів у справі депозитів його і його родини скасовано рішенням Верховного Суду", - написав він.

За його словами, процес стягнення суми bail-in припинений.
 
"Провадження по стягуванню закрите, але Верховний суд не застосував "антиколомойський закон", а натомість відмінив нижчі рішення по юрисдикції і відправив Суркісів у цивільний суд. Який вже буде змушений(чи ні) використати банківський закон", - написав він.

 

  • Нагадаємо, 15 червня 2020 року Велика Палата Верховного Суду продовжила розгляд справи за позовом родини Суркісів, а саме - про скасування рішення НБУ щодо визначення членів сім'ї Суркісів пов'язаними з ПриватБанком особами та про визнання нечинними договорів обміну їх депозитів обсягом 1 млрд грн на акції додаткової емісії ПриватБанку під час націоналізації (bail-in).
  • Раніше, 27 квітня справу Суркісів про націоналізацію ПриватБанку зняли з розгляду через тиск на суд.
  • Нагадаємо, що згідно ухвали Печерського районного суду м. Києва, ПриватБанк має примусово виплатити компаніям, пов'язаним із родиною Суркісів, більше 250 млн доларів США за депозитними договорами, що були припинені ще в грудні 2016 року. Зобов'язання за цими депозитними договорами були обміняні на акції додаткової емісії ПриватБанку під час націоналізації (bail in).
  • 15 квітня Київський апеляційний суд підтвердив рішення Печерського районного суду, згідно з яким з Приватбанку стягується 7 млрд грн на користь 6 англійських компаній сім’ї Суркісів.
  • Згодом міністр юстиції Денис Малюська спростував повідомлення про стягнення 7 млрд грн із ПриватБанка на користь пов'язаних із братами Ігорем і Григорієм Суркісами компаній.
  • Наприкінці травня у націоналізованому ПриватБанку заявили, що виконавчі провадження за заявами компаній Суркісів були відкриті за підробленими документами.

новини партнерів

29 жовтня, 2020 четвер

28 жовтня, 2020 середа

29 жовтня, 2020 четвер

28 жовтня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати