live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Очікую, що рішення ухвалять до кінця липня, - Веніславський щодо розгляду подання про "мовний" закон


фото: укрінфoрм
Народний депутат від "Слуги народу", представник президента у КСУ Федір Веніславський заявив, що очікує ухвалення рішення щодо розгляду подання про "мовний" закон до кінця липня

Про це він сказав в ефірі програми "Еспресо: Дебати", передає Еспресо.TV.

"Якщо конституційне подання підготовлене, підписане належним суб'єктом права на конституційне подання, в даному випадку, це належний суб' єкт, якщо є обгрунтування в тому, що цей закон викликає сумніви в суб'єкта конституційного подання щодо конституційності, то суд іншого варіанту подій не мав. Він зобов'язаний був відкрити конституційне подання і вже в процесі слухань письмових чи усних він мав прийти до якогось висновку. Як довго можна очікувати рішення Конституційного суду, то знову ж таки питання дуже неоднозначне, тому що ми маємо практику, коли Конституційний суд України окремі рішення ухвалює дуже швидко. Це залежить від багатьох факторів - від того, той чи інший проєкт рішення Конституційного суду України знаходить підтримку необхідної кількості суддів. Якщо не буде одностайності, то це буде довше", - сказав Веніславський.

Він зазначив, що рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосують щонайменше 10 суддів Конституційного суду. 

"Я сподіваюсь, що таких глибоких дискусій з приводу того, наскільки закон відповідає Конституції чи не відповідає, не має бути. Я очікую, що суд має ухвалити рішення ще до того, як судді підуть у відпустку, а це кінець липня", - додав Веніславський.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb.

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати