Кожен другий британець впевнений, що Росія втручалася у референдум щодо Brexit


фото: Укрінформ
49% респондентів переконані, що Москва втручалася у хід референдуму щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу в 2016 році

Про це із посиланням на The Guardian повідомляє Укрінформ.

В останньому опитуванні Opinium з'ясувалося, що 49% виборців вважають реальним втручання РФ у референдум щодо Brexit, 23% не погоджуються з цим.

Результати опитування були оприлюднені після публікації парламентським комітетом з розвідки та безпеки звіту про можливе втручання РФ в демократичні процеси у Великій Британії. Комітет встановив, що уряд не намагався розслідувати можливе втручання Москви у референдум. У ньому говорилося, що Велика Британія сильно недооцінила російську загрозу.

За даними опитування, 40% респондентів впевнені що Москва також втручалася у референдум 2014 року про незалежність Шотландії, 28% дотримуються протилежної думки.

Також 47% респондентів впевнені що РФ втручалася в останні загальні парламентські вибори у Британії 2019 року, 24% сумніваються у цьому.

  • 23 липня прем'єр Великої Британії Борис Джонсон відкинув припущення про те, що на голосування про вихід з Європейського союзу вплинуло втручання Росії.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати