КС переніс розгляд закону про обіг сільськогосподарської землі через неявку представника президента

Представник президента в КСУ Федір Веніславський відправив до суду клопотання про неможливість бути присутнім на засіданні і перенесення розгляду

Про це повідомляє "Суспільне".

Судді КС задовольнили клопотання представника президента Федора Веніславського про перенесення засідання через неможливість явки.

Водночас, наразі невідома дата майбутнього слухання Конституційного суду щодо ринку землі.

  • Нагадаємо, в ніч з 30 на 31 березня Верховна Рада проголосувала за закон про обіг сільськогосподарської землі. За ухвалення законопроєкту 2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" проголосували 259 народних депутатів.
  • 28 квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон про ринок землі, він набуде чинності з 1 липня 2021 року.
  • 4 травня низка народних депутатів подали скарги до Конституційного суду з вимогою визнати неконституційним закон, що запроваджує ринок земель сільськогосподарського призначення.
  • 15 травня до Конституційного суду України надійшло подання 53 народних депутатів щодо конституційності закону про ринок землі, цього разу в основному від нардепів ОПЗЖ

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати