"Відбувається спроба знівелювати Революцію Гідності": Музей Майдану звернувся до ЗМІ та громадськості


фото: maidanmuseum
Співробітники Музею Майдану вважають, що на Національний музей Революції Гідності відбулась "потужна інформаційна атака, завдання якої – дискредитувати та позбавити гідного сприйняття інституції"

Про це йдеться у зверненні Музею Майдану.

"Напередодні 7 річниці Євромайдану на Національний музей Революції Гідності відбулась потужна інформаційна атака, завдання якої – дискредитувати, позбавити гідного сприйняття інституції, яка уособлює собою політику національної пам’яті і щодо Майдану, і загалом – щодо права народу боротись проти тиранії у своїй країні", - йдеться у зверненні.

Працівники Музею Майдану переконані, що відповідальність за те, що Меморіал Героїв Небесної сотні досі не побудовано, мають розділити між собою президент, Генпрокуратура і уряд на чолі з прем'єр-міністром, незалежно від їхніх прізвищ.

У музеї стверджують, що кожен крок щодо будівництва меморіалу здійснювався відповідно до закону і за принципами прозорості, підзвітності громадськості та інформування державних органів відповідної компетенції. У музеї очікують від правоохоронних органів - Національної поліції, прокуратури, СБУ - належного й неупередженого проведення слідства для з'ясування всіх питань, що виникли.

Водночас у музеї закликають ЗМІ та громадськість активно спостерігати за процесом слідства, запрошують ознайомлюватися з матеріалами та документами, наданими Національним музеєм Революції гідності.

  • Нагадаємо, вранці 19 листопада СБУ і Нацполіція прийшли з обшуком до Національного музею Революції Гідності.
  • В СБУ причиною обшуку назвали підозри у розкраданні коштів щодо посадовців меморіального комплексу.
  • У поліції заявили, що розслідують збитки у 4 млн грн в Національному музеї Революції Гідності.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Все по темі

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати